Estados Unidos ($)
United States ($)
España (€)
Deutschland (€)
Italia (€)
France (€)
Portugal (€)
International (€)
United Kingdom (£)
Netherlands (€)
Greece (€)
Australia (AU$)
Russia (руб)
México ($)
Chile ($)
Argentina ($)
Colombia ($)

Uygun fiyatlı uçuşlar

Neden eDreams?
  • Düşük fiyat garantisi
  • Hızlı çevrimiçi rezervasyon
  • Eksiksiz müşteri desteği

Sizin için seçtiğimiz uçuşlar

İstanbul
Antalya
İzmir
Ankara
Adana
İzmir - Türkiye
18 Nis 2021 - 14 May 2021
IST IZM
351TL
Kişinev - Moldova
26 Nis 2021 - 07 May 2021
IST KIV
632TL
Lviv - Ukrayna
26 Nis 2021 - 10 May 2021
IST LWO
673TL
Kiev - Ukrayna
29 Nis 2021 - 05 May 2021
IST IEV
818TL
Moskova - Rusya
23 Nis 2021 - 13 May 2021
IST MOW
829TL
Odessa - Ukrayna
26 Nis 2021 - 13 May 2021
IST ODS
889TL

Düşük Maliyetçi Yolcunun Profili

Seyahat etmeyi çok seviyorsun ve uygun fiyatlar artık DNA'nın bir parçası mı? O zaman 21. yüzyıl gezginlerinin mükemmel bir örneğisin!

Neymiş bu düşük maliyetli uçuş?

Düşük maliyetli uçuşlarla tanışın

Bütçenize uygun, harika bir tatilin tadını çıkarın! Düşük maliyetli havayolları sayesinde mükemmel tatil hiç bu kadar erişilebilir olmamıştı. İşte şimdi deniz kenarında ufak bir kaçamağa merhaba diyebilirsiniz! Artık İspanya’daki kristal mavisi denizlerde ferahlamak, Yunanistan’ın muhteşem gün batımını seyrederken kokteylinizi yudumlamak ya da Berlin ve Budapeşte gibi başkentleri keşfetmek için çetrefilli hafta sonları hayal etmenize gerek yok; eDreams ile ucuz uçak biletleri tüm bu hayalleri gerçeğe dönüştürüyor.

Düşük maliyetli uçuş terimi

"Düşük maliyetli" fenomeni, Amerika Birleşik Devletleri'nde 30 yıldan daha uzun bir süre önce, geleneksel havayollarının yarı fiyatına ucuz uçuşlar satması ile başladı.

Biz de düşük maliyetli olarak tanımlanan havayollarına zaten aşinayız ancak genellikle daha pahalı olan havayolları ile ucuz uçuşlar da bulmak mümkün. Bir uçuşun maliyetini değerlendirmek için; fiyatları, uçuş programlarını, kullanılan havaalanlarını ve onların şehir merkezine olan mesafesini, mevcut ek hizmetleri -örneğin kontrol edilen bagajla ilgili ek masrafları- karşılaştırmanız uygundur. Düşük maliyetli havayollarıyla uçuşlar hakkında daha fazla ipucu edinmek için okumaya devam edin.

Düşük maliyetli tatillerde para tasarrufu için ipuçları:

1. Erkenden biletinizi alın

Yapabiliyorsanız önceden rezervasyon yapın ve böylece en iyi teklifi elde edin. Son dakika uçuşları genellikle rezervasyon yaptığınız yılın zamanına bağlı olarak daha pahalıdır.

2. Esnek olun

Seyahat tarihlerinde esnek iseniz, fiyatların genellikle yüksek olduğu hafta sonları değil, düşük sezonda veya hafta içi günlerde uçmaya çalışın.

3. Önceliklerinizi belirleyin ve karşılaştırın

Farklı uçuşları sadece fiyatlarını baz alarak karşılaştırmayın. Her havaalanının hizmet politikası farklıdır ve bu da nihai fiyatı etkiler.

4. İkincil havaalanlarına dikkat edin

Örneğin; Ryanair gibi düşük maliyetli havayolları genellikle ikincil havaalanlarına uçarken, easyJet genellikle Avrupa'daki birçok şehrin en önemli havaalanlarına uçar. İkincil havaalanlarına uçan havayolları bazen daha ucuzdur ancak havaalanından şehre olan mesafe daha uzun olabilir. Yani merkeze ulaşım için daha fazla para harcamanız olası. Maliyetleri değerlendirirken dikkate alınması gereken bir başka nokta.

5. Bagaj ücretlerini düşünün

Online rezervasyon yaparken check-in bagaj ücretlerini de ödemeyi unutmayın. Uçuşunuzdan önce çevrimiçi ödeme yapıldığında bagaj ücretleri daha ucuzdur.

6. No-frills havayolları

Bu havayolları müşterilerin sadece asgari ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik hizmet veya ürün sağlarlar ve bu sayede fiyatlarını düşük tutarlar. Yani uçakta bir şeyler yemek veya içmek istiyorsanız ödemek zorunda kalacaksınız. Ayrıca, kilo sınırını aşan bagajlarınız veya biletinizde yapmak istediğiniz bir değişiklik için de fazladan ücret ödemeniz gerekecektir.

7. Geç kalmayın!

Düşük maliyetli havayolları normal havayollarına kıyasla biraz daha dakik olabilir; bu nedenle, havaalanına check-in ve / veya herhangi bir valizi kontrol etmek için yeterince erken gelmek çok önemlidir. Check-in masası açılma-kapanma ve boarding zamanları havayolları arasında farklılık gösterir, önceden kontrol etmek önemlidir.

Uluslararası web siteleri